gramatas spacer atklatnes spacer perles

Saules vārti

19 tūkstoši kilometru pa 11 Latīņamerikas valstīm

Harijs Sils


ISBN 9984-777-33-2
288 lappuses, cietie vāki, formāts 145 x 209 mm
Izdevniecībā grāmata šobrīd nav iegādājama

Nokopēt grāmatas fragmentu (294 KB)

Harija Sila bagātīgi ilustrētā (41 krāsains un 363 melnbalti attēli, kā arī maršruta shēma) atskaite par trīs mēnešos Dienvidamerikā pieredzēto uzskatāmi parāda gan ceļojuma grūtības, gan kontinenta neparasto dabu un cilvēkus, gan interesantos vēstures pieminekļus.

Lasītāju vērtējums


  Ziedonis   2013. gada 4. aprīlī

Varbūt kāds izlasījis un vairs nevajag?
Pērku
ziedonis.t@inbox.lv


  inga   2008. gada 10. augustā

Pietrūkst kolorītu, emcionālu apmeklēto vietu aprakstu... tāda sausa atskaite... šķiet, ka viņiem mērķis ir izturēt līdz galam, nevis izbaudīt ekspedīcijā pavadīto laiku!
Domāju, ka tādai ekspedīcijai būtu jāgatavojas daudz pamatīgāk!
Nepatīk arī tas, ka viņi pārsvarā apmeklē tikai arheoloģiskās vietas, pārējais tik tā - starp citu. Nevar just sajūsmu par visiem tām kultūrām un izrakumu vietām. Varbūt vajadzēja dažādot maršrutu, lai pašiem patīk?


  Līva   2008. gada 11. maijā

Fantastiska, iespaidiem bagāta grāmata. Apbrīnoju Harija Sila rakstīšanas talantu. Blakām uz galda stāv "Āfrikas josta" un degu nepacietībā "apēst" to no vāka līdz vākam!:)
Viennozīmīgi "Saules vārti" ir grāmata, kuru iesaku izlasīt! Liekas, ka pats to visu piedzīvo un'pārdzīvo!


  teeti@inbox.lv   2007. gada 12. decembrī

pietruuka "asinju", ne tragjiska raxtura, protams, bet lai galu galaa viens otram sadotu pa seju mieriigas situaacijas ieguushanai. un shii "bara" [celjotaaju] nesaskanju iemesls ir aciimredzams- nebija vienota MEERKJA. taada IISTAA meerkja, kursh naak no iekshpuses kaa nepiecieshamiiba. sheit taada nebija, un dabiski- briizhiem vairaak kaa 10nepaziistamu cilveeku, dazhubriid, maigi sakot uz "dullo" brauc/nebrauc, atpuushas/neatpuushas un pie expediicijas ar iistu meerkji nevar buut situaacija, kad pusceljaa rodas jautaajums- ko dariisim taalaak. protams, katrs veertee no savas esoshaas un gaidaamaas poziicijas, taadeelj subjektiivais viedoklis, balstoties uz iespaidiem no izlasiitaa, ka mazliet tas pasaakums sasteigts, gan biedru kastingaa, gan meerkjii. tika gaidiits [subjektiivi, no shii darba] vairaak tehniskaa, vairaak sadziiviskaa un viennoziimiigi vairaak par sievieteem. [ :D ] sho darbu ierindotu starp P.Struberga "Celjojumu mozaiika" [aarkaartiigi neinteresantaa [kur tikai noraxti fakti no bukletiem un veestures graamataam]] un A.Skrodera "Iespaidu kolekcionaars". kaadeelj- paraleeles ar Strubergu, jo acteku un inku apdziivotajaas vietaas milziigs skaits veesturisku piemineklju, kuru apraxti un sarezhgjiitie nosaukumi briizhiem nomaac [saak vairaak liidzinaaties cittautu kultuurveesturisko materiaalu savaakshanai veltiitu faktologu izbraukumu], savukaart Skroderis, taadeelj, ka bija tuvaak "expedicionaalai" izdziivoshanai. kopumaa, njemot veeraa to, ka nebija ieksheejaa, dziives celja izraisiitaa meerkja [piem. tehniski nobraukt tos 19000km, sasniegt kaadu fizisku vai gariigu augstaaku liimeni], kaa arii nebija nopietnu probleemu ar transportu [reduktoru izjukshanas, paartikas truukuma [taada iista], naudas truukuma [arii, kad nav vispaar] liidz expediicijai ar lielo burtu manupraat pietruuxt. dazhubriid shkjita, ka taa ir uznjeemeeju [taadu kaa daudzi no mums, tikai shajaa gadiijumaa, taadu kuri nebija gatavojushies], kuri atlikushi laiku "piedziivojumam", vizinaashanaas pa latiinjameriku. fiziskaa piepuule minimaala [tikai iztureet dabas apstaakljus] un vizuaali izskataas gatavojies tikai autors. + kaa zinaams grupa paarsvaraa sastaaveeja no liideriem, proti, 6liideri kurus vadaa[pie stuures] viens no vinjiem agri vai veelu [agri] saak "aardiities" kaa tas arii notika. kopumaa, protams, shis celjojums ir cieniijams pasaakums, sveicam visus daliibniekus un autoru


  maris   2007. gada 7. janvārī

Laba,īpaši tāpēc,ka raksta par to kā bija nevis kā bija jābūt.Ticama.


  Vija   2006. gada 13. augustā

Ļoti interesanta ceļojošiem un uzziņu kāriem ļaudīm.Forši


  Lasītājs   2006. gada 26. jūlijā

Interesanta un bagāta informācija ceļotājiem.


  Jānis   2006. gada 18. jūlijā

Baigi foršā!


  karlis   2006. gada 18. jūlijā

Laba


Mans vērtējums

Mans vārds:

Cik augstu vērtēju šo grāmatu? (1-5) 1 2 3 4 5

(Pret spameriem) Cik ir viens plus viens (vārdiem)?

Komentārs:


Komentāri, kas neattiecas uz grāmatu, var tikt rediģēti vai dzēsti.